Приображення Господнє
Приображення Господнє

Поділитися новиною:

Приображення Господнє

Преображення Господнє(Другий Спас, , Яблуневий Спас), який святкують 19 серпня за народною прикметою означає прихід осені і преображення природи.

Сьогодні, в таке світле свято, неодмінно потрібно залишити в минулому будь-які сумніви і прикрості.Хай Господь надасть вам захист, направить життєвий шлях у правильному напрямку. Бажаємо світлих миттєвостей, проведених поруч з близькими людьми, розвитку душі, яскравих емоцій, справжнього, відданого щастя. Нехай характер стане чистим і добрим, а в душі з'явиться справжнє світло. Зі святом!

 

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8441 | Переглядів: 79Дата публікації: 10:30 19.08.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих