Вітаємо з Днем пасічника!
Вітаємо з Днем пасічника!

Поділитися новиною:

Вітаємо з Днем пасічника!

Встановлений Указом Президента № 815/97 щорічно 19 серпня в Україні відзначають День пасічника

 

 Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас зі святом!

Нехай у День пасічника України ваш дім, наче вулик, буде сповнений добрими гостями і коханими людьми, родинним теплом, достатком і благодаттю.Щастя вам, міцного здоров’я та багатих медозборів!

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8443 | Переглядів: 61Дата публікації: 10:08 19.08.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих