У Північно-східному офісі Держаудитслужби підбили підсумки роботи за І півріччя 2017 року
У Північно-східному офісі Держаудитслужби підбили підсумки роботи 
за І півріччя 2017 року

Поділитися новиною:

У Північно-східному офісі Держаудитслужби підбили підсумки роботи за І півріччя 2017 року

У Північно-східному офісі Держаудитслужби відбулося розширене засідання колегії, на якому було розглянуто підсумки роботи офісу за І півріччя 2017 року, стан роботи зі зверненнями громадян та правоохоронних органів, а також підсумки роботи з персоналом та результати оцінки діяльності офісу з окремих питань.   

У засіданні взяв участь перший заступник Голови  Держфінінспекції України Олександр Шкуропат, який розповів про пріоритетні напрями реформування Держаудитслужби та наголосив на необхідності подальшої активізації роботи щодо забезпечення належної якості та ефективності заходів державного фінансового контролю, зокрема в частині проведення державних фінансових аудитів.
У доповіді начальника офісу Юрія Єфімова було відзначено, що за звітний період фахівцями офісу проведено 50 контрольних заходів: 37 ревізій фінансово-господарської діяльності, дві ревізії виконання місцевих бюджетів, п’ять перевірок державних закупівель, а також шість  державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання.
За результатами ревізій та перевірок виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 47 млн грн, у тому числі майже 11 млн грн недоотриманих фінансових ресурсів і більше 36 млн грн – незаконних та нецільових витрат і недостач ресурсів.
Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 23 млн гривень.
За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 106 пропозицій і рекомендацій.
За результатами аналізу та перевірки процедур закупівель попереджено порушень при закупівлі товарів, робіт і послуг шляхом відміни торгів та розірвання укладених договорів на суму 179,0 млн гривень.
До правоохоронних органів передано матеріали 27 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 22 досудових розслідування та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
 На колегії виступив перший заступник Голови Держфінінспекції України Олександр Шкуропат, який розповів про пріоритетні напрями реформування Держаудитслужби та наголосив на необхідності подальшої активізації роботи щодо забезпечення належної якості та ефективності заходів державного фінансового контролю, зокрема в частині проведення державних фінансових аудитів.
За підсумками роботи колегії прийнято постанову, яка містить рішення та доручення, спрямовані на підвищення ефективності державного фінансового контролю, здійснюваного Північно-східним офісом Держаудитслужби.

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8447 | Переглядів: 99Дата публікації: 09:13 22.08.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих