Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ "Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф"
Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ \"Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф\"

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ "Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф"

30 серпня 2017 року керівник району Валерій Приходько провів зустріч з трудовим колективом Шевченківського пункту постійного базування Куп’янського відділення екстренної(невідкладної) медичної допомоги КЗОЗ "Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" за участю директора КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» м. Харків В.Ф. Забашти та депутата Харківської обласної ради В.А. Ісламова

Під час попередньої зустрічі з трудовим колективом закладу Валерій Анатолійович дізнався про те, що є потреба у придбанні спецформи. Оскільки дана організація підпорядкована області, кошти на її придбання не можуть бути виділені з місцевого бюджету. Тож голова райдержадміністрації звернувся з приводу даного питання до депутата обласної ради Вісхана Алавдієвича Ісламова, який відгукнувся і перерахував кошти для закупівлі спецформи для працівників Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф.

Всі без вийнятку отримали по два комплекти спецформи (літній та демісезонний) відповідного розміру.

Директор КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» м. Харкова Віктор Федорович Забашта висловив слова вдячності  та вручив подяки Валерію Анатолійовичу Приходьку  та Вісхану Алавдієвичу Ісламову за їх турботу, розуміння та допомогу.

Альбом: Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району" Альбом: Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району" Альбом: Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району" Альбом: Зустріч з трудовим колективом КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району"
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8467 | Переглядів: 119Дата публікації: 12:15 30.08.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих