Районна педагогічна конференція
Районна педагогічна конференція

Поділитися новиною:

Районна педагогічна конференція

30 серпня 2017 року у привітній святковій залі Шевченківського ліцею пройшов серпневий педагогічний форум освітян Шевченківщини за темою «Здобутки та завдання системи освіти Шевченківського району на шляху реалізації Концепції нової української школи» за участю голови Шевченківської районної державної адміністрації Приходька В.А., голови Шевченківської районної ради Онищенко Н.В., заступника голови Шевченківської районної державної адміністрації Старікова С.В. та 235 педагогів району.

 

Після його завершення відбулися постфорумні заходи:

  • Presentation Talk за темою „Створення інноваційного освітнього простору в навчальних закладах Шевченківського району”, в ході якого педагоги району ознайомилися з модернізованою моделлю методичної роботи (реалізовує принципи і положення «Нової української школи») та з навчальними курсами, що були презентовані «педагогами – майстрами» (навчальний курс – це альтернативна добровільна форма роботи, яка допомагає підвищити компетентнісний рівень учительського загалу).

  • Секційні засідання предметних циклів за темою „Пріоритетні завдання початкової, основної та старшої школи в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи”. На засіданнях було розглянуто: методичні рекомендації щодо викладання навчальних дисциплін в контексті оновлення їх програм, проаналізовано діяльність за минулий навчальний рік та обговорено плани роботи на новий навчальний рік.

  • Нарада керівників навчальних закладів за темою «Завдання системи освіти Шевченківщини у 2017/2018 навчальному році».

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8472 | Переглядів: 93Дата публікації: 14:26 31.08.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих