Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент
Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент

Поділитися новиною:

Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент

1 вересня Глава держави разом з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, Главою АП Ігорем Райніним та головою ХОДА Юлією Світличною взяв участь у відкритті Регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг.

1 вересня Глава держави разом з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, Главою АП Ігорем Райніним та головою ХОДА Юлією Світличною взяв участь у відкритті Регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг.

Вітаючи всіх присутніх на відкритті, Президент відзначив, що ця подія є важливою та дуже символічною.

«Тут можна буде отримати понад 400 видів послуг - без черги, з повагою. У тому числі послуги з отримання біометричного паспорта – і не тільки для харків’ян, а й для громадян з будь-якого куточку України. Це величезна подія, бо 11 червня, підсумовуючи наші рішучі дії з реформування країни, авторитетна місія Європейського Союзу поставила Україні оцінку «відмінно», й ми отримали право на безвізові подорожі», - підкреслив Президент.

Він також відзначив, що сучасні центри надання адміністративних послуг стануть важливою ланкою в системі безпеки держави.

«Прискореними темпами зараз створюється система фіксації біометричних даних. Відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони, яке днями буде оприлюднено, система фіксації біометричних даних у пунктах пропуску через державний кордон має запрацювати з 1 січня 2018 року. Вона дасть змогу повноцінно запрацювати Єдиній національній системі біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. І в реалізації цього комплексу заходів важлива роль відводиться центрам надання адміністративних послуг. Більше ніхто не підробить український паспорт. Більше ніхто не зробить загрозу безпеки. Ми спільними зусиллями підвищимо рівень безпеки наших громадян. Зусилля Харкова зі створення новітнього сучасного центру надання адміністративних послуг – це важливий внесок міста та області в зміцнення національної безпеки та оборони України. Слобожанщина гідно тримає щит держави у боротьбі з ворогом», - сказав Петро Порошенко.

Харківський регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг є найбільшим та найпотужнішим в Україні. Він здатен обслуговувати близько 2000 осіб на добу, надаючи до 450 послуг. Центр надаватиме низку ексклюзивних послуг. Тут працюватиме «Вікно для іноземців», де можна буде зареєструвати місце постійного проживання чи тимчасового перебування, оформити громадянство або отримати консультаційні послуги. У «Молодіжному вікні» зареєструють шлюб, народжену дитину, візьмуть на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов тощо. Проект з будівництва Регіонального ЦНАПу реалізується в області спільно ХОДА, Харківською міською радою та міжнародними партнерами в рамках меморандуму про співпрацю між Харківською облдержадміністрацією та Посольством США в Україні.

За оцінкою радника Глави Адміністрації Президента України з питань реформ, екс-заступника Міністра юстиції Грузії Георгія Вашадзе, Харківський регіональний центр надання адмінпослуг стане зразком для будівництва центрів по всій Україні.

У Регіональному ЦНАПі працюватимуть близько 320 співробітників. З часом звертатися до центру зможуть не тільки мешканці Харківщини, а й сусідніх регіонів.

Альбом: Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент Альбом: Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент Альбом: Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент Альбом: Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент Альбом: Створення на Харківщині сучасного ЦНАПу – важливий внесок у зміцнення нацбезпеки. Президент
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8484 | Переглядів: 75Дата публікації: 08:41 05.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих