Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи
Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи

Поділитися новиною:

Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи

11 вересня Петро Порошенко провів нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи.

«Ми не можемо далі затягувати ситуацію з медичною реформою. Це також є питанням національної безпеки держави. Значна частина українського народу просто позбавлена права на отримання якісних медичних послуг через те, що законсервована абсолютно не ефективна радянська система», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави нагадав, що Урядом був розроблений проект медичної реформи. При цьому він зауважив, що якщо в професійному середовищі є якісь зауваження до цього проекту, існує процедура обговорення, щоб усунути недоліки, які існують.

Президент також зазначив, що, за його рішенням, питання медичної реформи було винесене на засідання Національної ради реформ. У парламенті проект доопрацьовувався разом із представниками Уряду, профільного комітету, громадських організацій, і до нього були внесені суттєві поправки.

«Національна рада реформ схвалила проект, і хотів би звернутися з проханням до наших народних депутатів (при чому не обов’язково з коаліції) - для того, щоб ми доклали максимум зусиль, не затягували з прийняттям медичної реформи», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що критика, зауваження та пропозиції до проекту можуть висловлюватись і будуть максимально враховані. «Але заморозити статус-кво – це найгірше з будь-яких можливих рішень», - переконаний він.

Президент також зазначив, що значною складовою частиною медичної реформи є покращення ситуації з рівнем забезпечення медичними послугами на селі.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8511 | Переглядів: 43Дата публікації: 08:14 13.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих