Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи
Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи

Поділитися новиною:

Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи

11 вересня Петро Порошенко провів нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи.

«Ми не можемо далі затягувати ситуацію з медичною реформою. Це також є питанням національної безпеки держави. Значна частина українського народу просто позбавлена права на отримання якісних медичних послуг через те, що законсервована абсолютно не ефективна радянська система», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави нагадав, що Урядом був розроблений проект медичної реформи. При цьому він зауважив, що якщо в професійному середовищі є якісь зауваження до цього проекту, існує процедура обговорення, щоб усунути недоліки, які існують.

Президент також зазначив, що, за його рішенням, питання медичної реформи було винесене на засідання Національної ради реформ. У парламенті проект доопрацьовувався разом із представниками Уряду, профільного комітету, громадських організацій, і до нього були внесені суттєві поправки.

«Національна рада реформ схвалила проект, і хотів би звернутися з проханням до наших народних депутатів (при чому не обов’язково з коаліції) - для того, щоб ми доклали максимум зусиль, не затягували з прийняттям медичної реформи», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що критика, зауваження та пропозиції до проекту можуть висловлюватись і будуть максимально враховані. «Але заморозити статус-кво – це найгірше з будь-яких можливих рішень», - переконаний він.

Президент також зазначив, що значною складовою частиною медичної реформи є покращення ситуації з рівнем забезпечення медичними послугами на селі.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8511 | Переглядів: 53Дата публікації: 08:14 13.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих