Відбувся прийом громадян
Відбувся прийом громадян

Поділитися новиною:

Відбувся прийом громадян

13 вересня 2017 року голова райдержадміністрації Валерій Анатолійович Приходько провів особистий прийом громадян

Сьогодні багато людей прийшли до очільника зі своїми наболілими проблемами та питаннями, які, зокрема, стосувалися побутових умов, забезпечення твердим паливом, землі та соціальних виплат.

Так члени ОСББ звернулися до голови райдержадміністрації за матеріальною допомогою для ремонту покрівлі багатоквартирного будинку. Питання двох громадян стосувалися працевлаштування, ще двоє громадян прагнули сприяння у поновленні соціальних виплат. Також гострим для кількох шевченківців стало питання розірвання договору оренди землі у зв’язку із закінченням його дії.

На прийомі також були присутні спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, які надавали роз’яснення щодо порушених питань.

 

Альбом: Відбувся прийом громадян Альбом: Відбувся прийом громадян Альбом: Відбувся прийом громадян Альбом: Відбувся прийом громадян
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8514 | Переглядів: 98Дата публікації: 11:57 13.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих