Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи
Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

Поділитися новиною:

Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

Засідання відбулося 15 вересня в Парижі (Франція).

Темами обговорення на заході є стан місцевої та регіональної демократії в кількох країнах: Україні, Туреччині, Румунії та Вірменії.

«Відстоюємо наші інтереси, - наголосила голова ХОДА. - Як віце-президент Палати регіонів, запропонувала посилити європейську співпрацю на рівні місцевих громад та запровадити в Україні низку регіональних соціальних програм. У цілому, євроінтеграційна політика України має повну підтримку, що підтверджує запланований на листопад візит керівництва Конгресу РЄ до Києва».

До порядку денного засідання Бюро також включено питання підготовки наступних сесії Конгреса місцевих та регіональних влад Ради Європи, в тому числі 33-ї сесії. Також Бюро затвердить міри нагляду за місцевими виборами в Македонії та Грузії та розгляне проект резолюції про майбутнє Європейського тижня місцевої демократії – цей загальноєвропейський захід Конгрес координує з 2007 року.

Альбом: Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи Альбом: Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8539 | Переглядів: 59Дата публікації: 14:43 19.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих