Юлія Світлична провела зустріч із делегацією посольства США
Юлія Світлична провела зустріч із делегацією посольства США

Поділитися новиною:

Юлія Світлична провела зустріч із делегацією посольства США

З новим координатором з питань допомоги Посольства США в Україні Памелою Трімонт глава ХОДА обговорила проекти, які вже успішно реалізовано в регіоні за підтримки посольства, а також найближчі спільні плани.

Візит до Харкова став для Памели Трімонт першою робочою поїздкою Україною.

«Я приїхала в Україну місяць тому. Моя перша поїздка - саме до Харкова. Ми знаємо, що ваш регіон славиться своїм промисловим розвитком, науковим потенціалом, технологіями, освітою, і вважаємо, що ваше зосередження на економічному розвитку дасть свої результати. Ми раді бути для вас партнером у багатьох проектах, - підкреслила координатор з питань допомоги Посольства США в Україні, звертаючись до голови ХОДА. - Хочу вас особисто привітати з тим, які добрі стосунки у вас склалися з американським посольством, і відзначити ваші високі лідерські якості».

Юлія Світлична, у свою чергу, поінформувала Памелу Трімонт щодо соціально-економічної ситуації в Харківській області та про проекти розвитку, які реалізуються в регіоні.

«Ми активно займаємося соціально-економічним розвитком. Покращуємо бізнес-клімат - у тому числі шляхом впровадження спільних з посольством США проектів щодо боротьби з корупцією та надання якісних прозорих адміністративних послуг, - зазначила керівник облдержадміністрації. - Серед таких проектів - Регіональний ЦНАП, який було відкрито 1 вересня за участю Президента України, посла США в Україні та перших осіб держави. Це проект, який ми реалізовували спільно з посольством протягом двох років, і сьогодні будівля площею 6000 квадратних метрів, в якій надають 450 адміністративних і соціальних послуг, у своїх стінах обслуговує щодня близько 2000 людей».

Обговорюючи можливості подальшої реалізації спільних ініціатив, Юлія Світлична зазначила, що регіон зацікавлений у співпраці з посольством з метою розробки проектів у сфері освіти, науки та нових технологій, а також проектів з надання підтримки переселенцям у працевлаштуванні та створенні власного бізнесу.

«Ми цінуємо довіру міжнародних партнерів. І запевняємо, що проекти, які ми обираємо для реалізації на території області, буде впроваджено в найкоротші терміни та найефективнішим способом», - запевнила голова ХОДА.

Альбом: Юлія Світлична провела зустріч із делегацією посольства США
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8541 | Переглядів: 69Дата публікації: 11:10 20.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих