Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори
Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори

Поділитися новиною:

Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори

21 вересня 2017 року очільник району Валерій Приходько провів виїзний прийом громадян в селі Великі Хутори

Голова райдержадміністрації завітав до Великохутірської ради, поспілкувався з сільским головою Тетяною Сергієнко та з громадою села. В ході зустрічі селяни озвучували не лише проблемні питання та сподівалися на допомогу очільника району, а й вносили пропозиції щодо очищення лісосмуг, переробки деревини тощо.

Валерій Анатолійович також здійснив візит до Великохутірської загальноосвітньої школи. Перевірив хід робіт по заміні енергозберігаючих вікон та поспілкувався з трудовим колективом. Директор школи Алла Герман провела маленьку екскурсію класами та представила головну гордість школи - музеї: слави, природничий, українського мистецтва, с які знаходяться в одному із корпусів школи.

 

Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори Альбом: Виїзний прийом громадян с. Великі Хутори
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8550 | Переглядів: 101Дата публікації: 14:18 21.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих