Районний фестиваль з туристсько-краєзнавчої діяльності серед школярів району
Районний фестиваль з туристсько-краєзнавчої діяльності серед школярів району

Поділитися новиною:

Районний фестиваль з туристсько-краєзнавчої діяльності серед школярів району

25 вересня 2017 року в Гашинівському лісі було проведено туристичний зліт для учнів загальноосвітніх закладів.

За ініціативи голови райдержадміністрації Валерія Приходька з місцевого бюджету було виділено кошти для створення матеріальної бази позашкільної освіти: туризму та спортивних гуртків.

Тож цього дня частину придбаного обладнання було випробувано школярами-туристами, які змагалися у фігурному водінні велосипедів, у вмінні встановлювати намети, розпалювати вогнище за екстремальних умов, орієнтуватися в лісистій місцевості. За підсумками загального заліку переможцями стали учні Шевченківської загальноосвітньої школи №1. Заключним етапом був обід із смачної польової каші. Організаторами цього спортивно -туристичного дійства були відділ освіти та будинок дитячої та юнацької творчості.

Сподіваємося на подальший розвиток, виховання та заохочення до здорового способу життя, заняття спортом і туризмом в нашому районі.  

 

Альбом: Районний фестиваль з туристського-краєзнавчої діяльності серед школярів району Альбом: Районний фестиваль з туристського-краєзнавчої діяльності серед школярів району Альбом: Районний фестиваль з туристського-краєзнавчої діяльності серед школярів району Альбом: Районний фестиваль з туристського-краєзнавчої діяльності серед школярів району
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8562 | Переглядів: 71Дата публікації: 09:13 26.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих