Зустріч з трудовим колективом Борівської ЗОШ
Зустріч з трудовим колективом Борівської ЗОШ

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом Борівської ЗОШ

25 вересня 2017 року очільник району Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом Борівської загальноосвітньої школи

Валерій Анатолійович в розмові з вчителями Борівської школи поділився своїми планами на майбутнє, зокрема й у сфері освіти, підвів підсумки проведеної роботи за чотири місяці. Наголосив керівник району на активній участі в інвестиційних проектах, висловив свою думку щодо децентралізації, назвавши переваги та плюси об’єднання територіальних громад. Голова райдержадміністрації привітав теплими словами педагогічний колектив з наступаючим святом - Днем вчителя. Також, як і іншим школам, колективу було вручено багатофункціональний пристрій, який придбаний за фінансової підтримки депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова.

Валерій Приходько завітав й до сільської ради та фельдшерського пункту. У Борівському ФП пересвідчився в тому, що кошти, які були виділені з бюджету використовуються за цільовим призначенням: замінено вікна, придбано матеріали, планується ремонт.

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Борівської ЗОШ Альбом: Зустріч з трудовим колективом Борівської ЗОШ Альбом: Зустріч з трудовим колективом Борівської ЗОШ
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8563 | Переглядів: 82Дата публікації: 11:00 26.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих