На Шевченківщині привітали освітян
На Шевченківщині привітали освітян

Поділитися новиною:

На Шевченківщині привітали освітян

28 вересня в районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню вчителя

Керівники району Валерій Анатолійович Приходько та Наталія Володимирівна Онищенко привітали освітян з Днем вчителя. Кращих вчителів було відзначено почесними грамотами, подяками та грошовими сертифікатами за різними номінаціями.

Святковому настрою сприяли також щирі та креативні привітання від колег, учнів та батьків, які разом з квітами, обіймами та щирими посмішками додали заходу особливої урочистості та піднесення.

Яскравим подарунком для педагогів від голови райдержадміністрації Валерія Приходька та депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова став виступ гурту "Retro-band Holiday Demo", який викликав шквал позитивних емоцій та бурхливих оплесків.

Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян Альбом: На Шевченківщині привітали освітян
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8584 | Переглядів: 100Дата публікації: 15:42 28.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих