Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів
Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів

Поділитися новиною:

Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

В цей день у теплій і невимушеній атмосфері зібралися найповажніші жителі нашого району - ветерани війни та праці. Теплими словами прівітання до них звернувся голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, зазначивши, що люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

На зібранні Валерій Анатолійович, користуючись нагодою, привітав з Днем Народження почесного громадянина Шевченківщини та ветерана праці Віталія Яковича Сеїна.

Музичні привітання подарували юні артисти та працівники культури, як символ спадкоємності поколінь. Ветерани активно перейняли естафету і продовжили концертну програму.

Організаторами свята були соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування Шевченківської райдержадміністрації на чолі з керівником Аллою Миколаївною Калашніковою.

Альбом: Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів Альбом: Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів Альбом: Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів Альбом: Зустріч з колективом Шевченківської районної організації ветеранів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8589 | Переглядів: 81Дата публікації: 11:35 29.09.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих