Засідання районного штабу з підготовки до зими
Засідання районного штабу з підготовки до зими

Поділитися новиною:

Засідання районного штабу з підготовки до зими

02 жовтня 2017 року в кабінеті голови районної державної адміністрації Валерія Приходька відбулося засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 року

В нараді взяли участь керівники підприємств, організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації. На обговорення були винесені питання щодо нових підвищених тарифів на комунальні послуги та їх врахування в розподілі бюджету організацій.

Керівник КП "Аква" В’ячеслав Довгаль повідомив, що котельні в повній мірі підготовлені до роботи в опалювальний сезон, договори на транспортування та постачання газу заключені по всим організяціям району.

До роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року навчальні заклади готові на 100%. Заборгованість по оплаті за спожиті енергоносії об’єктами соціальної сфери району відсутня.  Проведення запланованого ряду робіт з ремонту покрівель, приміщень, опалювальних систем та заміни вікон на даних об’єктах виконано в повному обсязі.

Альбом: Засідання районного штабу з підготовки до зими Альбом: Засідання районного штабу з підготовки до зими Альбом: Засідання районного штабу з підготовки до зими Альбом: Засідання районного штабу з підготовки до зими Альбом: Засідання районного штабу з підготовки до зими
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8598 | Переглядів: 78Дата публікації: 08:28 03.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих