Продовольча і сільськогосподарська організація ООН реалізує екологічний проект на Харківщині
Продовольча і сільськогосподарська організація ООН реалізує екологічний проект на Харківщині

Поділитися новиною:

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН реалізує екологічний проект на Харківщині

Про це в ході форуму «Агропорт. Схід. Харків - 2017» повідомили представники Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

За інформацією координатора програм розвитку Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) в Україні Михайла Малкова, 4 жовтня офіційно стартував проект щодо боротьби з деградацією ґрунтів у степовій і лісостеповій зонах України.

«Цей проект реалізує FAO і Глобальний екологічний фонд. Харківська область обрана однією з пілотних», - сказав Михайло Малков.

Довідка. Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члени, два асоційовані члени і одна організація-член - Європейський союз. Штаб-квартира FAO знаходиться в Римі (Італія), а представництва організації розташовані більш ніж у 130 країнах. Організація сприяє встановленню партнерських відносин між урядами, бізнес-об'єднаннями, громадянським суспільством і приватним сектором у сфері продовольчої безпеки і розвитку сільського господарства.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8610 | Переглядів: 86Дата публікації: 14:55 05.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих