День села Волоська Балаклія
День села Волоська Балаклія

Поділитися новиною:

День села Волоська Балаклія

Минулої суботи мешканці села відсвяткували 359-річницю своєї маленької батьківщини.

На яскраве свято прибули й гості - керівники району Валерій Приходько та Наталя Онищенко. Вітаючи земляків Валерій Анатолійович, історик за фахом, пригадав яскраве минуле Волоської Балаклії, яке є найдавнішим поселенням на території нашого краю. Колись це село було його центром. Говорячи про історію, очільник РДА відзначив і сьогодення, яке створюють люди, які працюють на цій блискавичній, прекрасній землі. Гості вручили грамоти колективу сільської амбулаторії сімейного лікаря, яку очолює Олена Слепченко, керівнику ФГ «Зоря» Євгену Ковтуну, завідуючім сільськими клубом Тетяні Гладкій та бібліотекою Світлані Бендюк.
У віршованій формі привітав громаду Волоськобалаклійський сільський голова Євген Бендюк. Він також подякував людям за наполегливу працю, небайдуже ставлення до справ загалу та надають постійну допомогу.

Зокрема, й цю річницю вдалося провести за підтримки керівників сільгоспгосподарств та підприємців: Євгена Ковтуна, Андрія Дзюби, Володимира Азарова, Віктора Слепченка, Наталії Проценко, Віталія Гармаша, Миколи Козуба, Миколи Даниленка та Людмили Павловської.

Місцеві аматори дарували глядачам мелодійні пісні, гумористичні сценки, запальні танці. Найбільш завзяті оплески звучали на адресу наймолодших артисток -- п’ятирічних Віки Пєтухової, Наташі Кривенької, Дарини Баленко, Каті Дроздік та Ані Самойлової. До речі, всі артисти, незалежно від віку, отримали невеликі подаруночки.

На святі присутні мали змогу помилуватися картинами та вишиванками, в’язаними виробами, які створили невтомні руки народних умільців: Євгена Бендюка, Віри Самойлової, Оксани Кіріченко, Надії Костенко.

Після концерту дітвора мали можливість безкоштовно пострибати на батуті. Крім цього, на всіх чекало частування, яке приготували за допомогою спонсорів. Волоськобалаклійці щиро вдячні за свято всім організаторам та причетним людям і чекають на ювілейний рік народження свого села, який відзначатимуть наступного року.

Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія Альбом: День села Волоська Балаклія
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8611 | Переглядів: 99Дата публікації: 10:55 06.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих