На Шевченківщині привітали художників
На Шевченківщині привітали художників

Поділитися новиною:

На Шевченківщині привітали художників

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента № 1132/98 від 9 жовтня 1998р. В 2017 році День художника України припадає на 8 жовтня.

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.
Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, ви стверджуєте вічні загальнолюдські цінності, приносите людям радість спілкування з прекрасним.

Тож з нагоди свята керівництво району - голова райдержадміністрації Валерій Приходько разом із заступником голови районної ради Сергієм Козирем, завітали з привітаннями до Шевченківської дитячої музичної школи. Вручили почесні грамоти Анні Москвітіній - директору дитячої музичної школи, Вадиму Шилову - художнику оформлювачу районного будинку культури, та подяку Івану Кандаурову - керівнику гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості.

Валерій Анатолійович побажав нашимхудожникам, майстрам пензля  натхнення, любові, щастя і гармонії, яскравих кольорів не лише у творчості, а й у житті!

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8615 | Переглядів: 82Дата публікації: 15:35 06.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Свята та події
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих