На Шевченківщині привітали художників
На Шевченківщині привітали художників

Поділитися новиною:

На Шевченківщині привітали художників

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента № 1132/98 від 9 жовтня 1998р. В 2017 році День художника України припадає на 8 жовтня.

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.
Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, ви стверджуєте вічні загальнолюдські цінності, приносите людям радість спілкування з прекрасним.

Тож з нагоди свята керівництво району - голова райдержадміністрації Валерій Приходько разом із заступником голови районної ради Сергієм Козирем, завітали з привітаннями до Шевченківської дитячої музичної школи. Вручили почесні грамоти Анні Москвітіній - директору дитячої музичної школи, Вадиму Шилову - художнику оформлювачу районного будинку культури, та подяку Івану Кандаурову - керівнику гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості.

Валерій Анатолійович побажав нашимхудожникам, майстрам пензля  натхнення, любові, щастя і гармонії, яскравих кольорів не лише у творчості, а й у житті!

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8615 | Переглядів: 102Дата публікації: 15:35 06.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих