На Шевченківщині привітали працівників поштового зв’язку
На Шевченківщині привітали працівників поштового зв’язку

Поділитися новиною:

На Шевченківщині привітали працівників поштового зв’язку

Всесвітній день пошти відзначають щорічно 9 жовтня. Це одне зі свят, які були засновані з ініціативи Організації Об'єднаних Націй на конгресі Всесвітнього поштового союзу в 1969 році.

Всесвітній день пошти – подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства.

Маючи широку мережу відділень, пошта залишається найбільш доступним засобом зв’язку для різних верств населення. Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.

Для багатьох людей похилого віку листоноші є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже, незважаючи на погоду, долаючи по декілька кілометрів за день, вчасно доставляють кореспонденцію, і  разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

З щирими вітаннями з нагоди професійного свята голова районної державної адміністрації Валерій Приходько та заступник голови районної ради Сергій Козир завітали до відділення поштового зв’язку Шевченкове - 1 центру поштового зв’язку № 5 Харківської дирекції ПАТ«Укрпошта», вручили подяку колективу, квіти, подякували за їхню віддану працю та висловили надію на те, що працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення Шевченківщини, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування.

Альбом: На Шевченківщині привітали поштарів Альбом: На Шевченківщині привітали поштарів Альбом: На Шевченківщині привітали поштарів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8617 | Переглядів: 68Дата публікації: 11:37 09.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Свята та події
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих