На Шевченківщині привітали працівників поштового зв’язку
На Шевченківщині привітали працівників поштового зв’язку

Поділитися новиною:

На Шевченківщині привітали працівників поштового зв’язку

Всесвітній день пошти відзначають щорічно 9 жовтня. Це одне зі свят, які були засновані з ініціативи Організації Об'єднаних Націй на конгресі Всесвітнього поштового союзу в 1969 році.

Всесвітній день пошти – подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства.

Маючи широку мережу відділень, пошта залишається найбільш доступним засобом зв’язку для різних верств населення. Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.

Для багатьох людей похилого віку листоноші є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже, незважаючи на погоду, долаючи по декілька кілометрів за день, вчасно доставляють кореспонденцію, і  разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

З щирими вітаннями з нагоди професійного свята голова районної державної адміністрації Валерій Приходько та заступник голови районної ради Сергій Козир завітали до відділення поштового зв’язку Шевченкове - 1 центру поштового зв’язку № 5 Харківської дирекції ПАТ«Укрпошта», вручили подяку колективу, квіти, подякували за їхню віддану працю та висловили надію на те, що працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення Шевченківщини, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування.

Альбом: На Шевченківщині привітали поштарів Альбом: На Шевченківщині привітали поштарів Альбом: На Шевченківщині привітали поштарів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8617 | Переглядів: 86Дата публікації: 11:37 09.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих