"Життя заради миру"
\"Життя заради миру\"

Поділитися новиною:

"Життя заради миру"

Учні ліцею Шевченківської районної ради провели тематичний захід "Життя заради миру" в заключення акції "Привітання воїну АТО" присвяченої Дню захисника України. Діти читали вірші, співали пісні, віддали шану загиблим хвилиною мовчання, вшанували бійців, котрі боронять східні рубежі нашої вітчизни.

На свято було запрошено волонтерів, які неодноразово допомагали нашим воїнам в зоні проведення антитерористичної операції. Школярі власноруч сплели сітку і зібрали теплі речі, предмети особистої гігієни та продукти для бійців. Символічним жестом стала акція подаруй частинку себе — кожен учень приніс яблуко, котре клав у скриньку, яку буде відправлено нашими волонтерами в зону АТО, аби підбадьорити, надихнути і підтримати бійців на лінії фронту.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8619 | Переглядів: 81Дата публікації: 14:04 09.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих