Дитяча небайдужість
Дитяча небайдужість

Поділитися новиною:

Дитяча небайдужість

Анна Даниленко випускниця Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів, на даний момент студентка І-го курсу Шевченківського професійного аграрного ліцею. В червні 2017 року йшовши вулицею селища вона побачила пожежу у нежитловому приміщені. Дівчинка не розгубилася та викликала пожежників. Саме те, що дитина невідкладно зателефонувала, чітко вказала адресу та дислокацію вогню, й стало наслідком швидкого реагування пожежної служби та дало змогу вчасно загасити полум’я і не дати йому розповсюдитися на сусідні будівлі. За такий прояв пильності, небайдужості та відповідальності голова райдержадміністрації Валерій Приходько та головний інспектор Шевченківського РСГУМНС в Харківсьій області Олексій Тян вручили Анні Даниленко відзнаку та подарунок, адже ця дитина є прикладом не лише серед інших дітей, а й серед дорослих.

В червні 2017 року йшовши вулицею селища вона побачила пожежу у нежитловому приміщені. Дівчинка не розгубилася та викликала пожежників. Саме те, що дитина чітко вказала адресу, дислокацію вогню та невідкладно зателефонувала,  стало наслідком швидкого реагування пожежної служби та дало змогу  вчасно загасити полум’я і не дати йому розповсюдитися на сусідні будівлі.
За такий прояв пильності, небайдужості та відповідальності  голова райдержадміністрації Валерій Приходько та головний інспектор Шевченківського РСГУМНС в Харківсьій області Олексій Тян
вручили Анні Даниленко відзнаку та подарунок, адже ця дитина є прикладом не лише серед інших дітей, а й серед дорослих.

Альбом: Дитяча небайдужість Альбом: Дитяча небайдужість Альбом: Дитяча небайдужість
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8628 | Переглядів: 66Дата публікації: 08:46 11.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Свята та події
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих