Дитяча небайдужість
Дитяча небайдужість

Поділитися новиною:

Дитяча небайдужість

Анна Даниленко випускниця Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів, на даний момент студентка І-го курсу Шевченківського професійного аграрного ліцею. В червні 2017 року йшовши вулицею селища вона побачила пожежу у нежитловому приміщені. Дівчинка не розгубилася та викликала пожежників. Саме те, що дитина невідкладно зателефонувала, чітко вказала адресу та дислокацію вогню, й стало наслідком швидкого реагування пожежної служби та дало змогу вчасно загасити полум’я і не дати йому розповсюдитися на сусідні будівлі. За такий прояв пильності, небайдужості та відповідальності голова райдержадміністрації Валерій Приходько та головний інспектор Шевченківського РСГУМНС в Харківсьій області Олексій Тян вручили Анні Даниленко відзнаку та подарунок, адже ця дитина є прикладом не лише серед інших дітей, а й серед дорослих.

В червні 2017 року йшовши вулицею селища вона побачила пожежу у нежитловому приміщені. Дівчинка не розгубилася та викликала пожежників. Саме те, що дитина чітко вказала адресу, дислокацію вогню та невідкладно зателефонувала,  стало наслідком швидкого реагування пожежної служби та дало змогу  вчасно загасити полум’я і не дати йому розповсюдитися на сусідні будівлі.
За такий прояв пильності, небайдужості та відповідальності  голова райдержадміністрації Валерій Приходько та головний інспектор Шевченківського РСГУМНС в Харківсьій області Олексій Тян
вручили Анні Даниленко відзнаку та подарунок, адже ця дитина є прикладом не лише серед інших дітей, а й серед дорослих.

Альбом: Дитяча небайдужість Альбом: Дитяча небайдужість Альбом: Дитяча небайдужість
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8628 | Переглядів: 85Дата публікації: 08:46 11.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих