Юлія Світлична та посол Японії Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові
Юлія Світлична та посол Японії Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові

Поділитися новиною:

Юлія Світлична та посол Японії Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові

12 жовтня голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі взяли участь в урочистій церемонії висадження дерев у ЦПКіВ ім. Горького.

Сьогоднішня алея з 80 дерев з’явиться в рамках проведення Року Японії в Україні. Керівник області також нагадала, що навесні цього року в області вже було висаджено 40 саджанців сакури.

«Сакура – це частина японської культури, це символ здоров’я, добробуту, успіху та миру. Мир – це те, що об’єднує всіх харків’ян, це те, що потрібно сьогодні Україні, - сказала Юлія Світлична. – Ми вдячні нашому партнеру на геополітичній арені, який так само, як і ми, бореться за мир в Україні».

Юлія Світлична також розповіла, що між Харківською областю та посольством Японії налагоджено тісну співпрацю.

«Це не перший проект, який ми реалізуємо в культурній сфері. Ми співпрацюємо й у сферах  енергоефективності, екології, медицини. Ми домовляємося про можливі перспективи співпраці в галузі  освіти, науки, а також відносно поставок нового медичного обладнання. Я вас запевняю, що ми цінуємо вашу підтримку, наша дружба в надійних руках», - звернулася Юлія Світлична до Сумі Шигекі.

Як зазначив  Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні, Сумі Шигекі, цього року по всій країні буде висаджено 2500 сакур.

«Я сподіваюся, що ці дерева стануть символом більш тісної дружби між Харковом та Японією. Примітно, що голова ХОДА Юлія Світлична говорила зі мною про інтенсифікацію співробітництва в бізнесі. Я впевнений, що  висаджені сьогодні дерева стануть символом цього більш інтенсивного співробітництва», - зазначив Шигекі Сумі.

До висадження сакур долучилися Харківський міський голова Генадій Кернес, депутати обласної та міської рад, ветерани АТО, волонтери, громадські активісти. Процедура висадки дерев була відкрита для всіх бажаючих. Після урочистої церемонії Юлія Світлична разом із учасниками АТО вирушила провідати пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни.

Альбом: Юлия Светличная и посол Японии Суми Шигеки присоединились к созданию аллеи сакуры в Харькове Альбом: Юлия Светличная и посол Японии Суми Шигеки присоединились к созданию аллеи сакуры в Харькове Альбом: Юлия Светличная и посол Японии Суми Шигеки присоединились к созданию аллеи сакуры в Харькове
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8634 | Переглядів: 87Дата публікації: 14:22 12.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих