Юлія Світлична та посол Японії Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові
Юлія Світлична та посол Японії Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові

Поділитися новиною:

Юлія Світлична та посол Японії Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові

12 жовтня голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі взяли участь в урочистій церемонії висадження дерев у ЦПКіВ ім. Горького.

Сьогоднішня алея з 80 дерев з’явиться в рамках проведення Року Японії в Україні. Керівник області також нагадала, що навесні цього року в області вже було висаджено 40 саджанців сакури.

«Сакура – це частина японської культури, це символ здоров’я, добробуту, успіху та миру. Мир – це те, що об’єднує всіх харків’ян, це те, що потрібно сьогодні Україні, - сказала Юлія Світлична. – Ми вдячні нашому партнеру на геополітичній арені, який так само, як і ми, бореться за мир в Україні».

Юлія Світлична також розповіла, що між Харківською областю та посольством Японії налагоджено тісну співпрацю.

«Це не перший проект, який ми реалізуємо в культурній сфері. Ми співпрацюємо й у сферах  енергоефективності, екології, медицини. Ми домовляємося про можливі перспективи співпраці в галузі  освіти, науки, а також відносно поставок нового медичного обладнання. Я вас запевняю, що ми цінуємо вашу підтримку, наша дружба в надійних руках», - звернулася Юлія Світлична до Сумі Шигекі.

Як зазначив  Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні, Сумі Шигекі, цього року по всій країні буде висаджено 2500 сакур.

«Я сподіваюся, що ці дерева стануть символом більш тісної дружби між Харковом та Японією. Примітно, що голова ХОДА Юлія Світлична говорила зі мною про інтенсифікацію співробітництва в бізнесі. Я впевнений, що  висаджені сьогодні дерева стануть символом цього більш інтенсивного співробітництва», - зазначив Шигекі Сумі.

До висадження сакур долучилися Харківський міський голова Генадій Кернес, депутати обласної та міської рад, ветерани АТО, волонтери, громадські активісти. Процедура висадки дерев була відкрита для всіх бажаючих. Після урочистої церемонії Юлія Світлична разом із учасниками АТО вирушила провідати пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни.

Альбом: Юлия Светличная и посол Японии Суми Шигеки присоединились к созданию аллеи сакуры в Харькове Альбом: Юлия Светличная и посол Японии Суми Шигеки присоединились к созданию аллеи сакуры в Харькове Альбом: Юлия Светличная и посол Японии Суми Шигеки присоединились к созданию аллеи сакуры в Харькове
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8634 | Переглядів: 59Дата публікації: 14:22 12.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Свята та події
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих