Конкурс "Яскраві діти"
Конкурс \"Яскраві діти\"

Поділитися новиною:

Конкурс "Яскраві діти"

Юна вокалістка Аліна Барибіна взяла участь у дитячому вокальному конкурсі, який відбувся 10 жовтня 2017 року

Фінал обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України зібрав юних вокалістів  Харківської області. Учасницею творчих змагань, які відбулися 10 жовтня в ХНАТОБі за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, стала і наша  Аліна Барибіна. Дівчина з великою любов’ю представила наш Шевченківський край у невеличкій презентації та натхненно виконала пісню  Н. Май «Українська вишиваночка», викликавши бурхливі оплески глядачів та вболівальників. За участь у конкурсі Аліну відзначено Дипломом та цінним подарунком. Переможцем, за  спільним рішенням професійного та дитячого журі, стала12-річна Поліна Пісарцова з Дергачів, яка й представить Харківщину  на національному відборі всесвітнього конкурсу.

 Підбиваючи підсумки очільниця області  зізналася, що обирати переможця було дуже важко.  «Сьогодні ми побачили ще раз, наскільки наші діти талановиті. Сподіваюся, що кожен з тих, хто не здобув перемогу сьогодні, отримає її в наступних конкурсах», - сказала Юлія Світлична. - За оцінками журі діти Харківщини показали найвищий клас. Це особливо приємно, адже в регіонах країни пройшло вже 6 фінальних конкурсів».

Під час церемонії нагородження фіналістів засновник ГО «Яскраві діти України», народний депутат Ярослав Москаленко подякував керівнику ХОДА за організацію етапу в Харківській області. «Політики живуть від виборів до виборів, а державні люди живуть майбутнім своєї країни», - відзначив Ярослав Москаленко.

Народний депутат Ірина Луценко,  звертаючись до учасників вокального свята, не стримувала емоцій: «Діти, ви неймовірні! Ви амбіційні, ви патріотичні, талановиті, впевнені в собі, сильні, справжні яскраві діти України. Українська пісня  - це код української нації. Кодуйте світ Україною. Показуйте всім, що Україна не тільки воює, Україна любить, Україна співає. Україна – надзвичайна країна. Творіть Україну у світі!».

Альбом: Конкурс "Яскраві діти" Альбом: Конкурс "Яскраві діти" Альбом: Конкурс "Яскраві діти" Альбом: Конкурс "Яскраві діти"
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8638 | Переглядів: 96Дата публікації: 17:24 12.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих