Проведено телефонний зв’язок «Пряма лінія»
Проведено телефонний зв’язок «Пряма лінія»

Поділитися новиною:

Проведено телефонний зв’язок «Пряма лінія»

13 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації, Валерій Анатолійович Приходько, у редакції районної газети ТОВ ТА «Краєвид» , провів телефонний зв’язок «Пряма лінія» з населенням Шевченківського району.

Під час спілкування до керівника району звернулися жителі Шевченківської селищної ради, Гетьманівської та Березівської сільських рад.

Зокрема жителька Шевченківської селищної ради, пенсіонерка, звернулася до голови райдержадміністрації, зі словами щирої подяки за сприяння у вирішенні соціально-побутового питання, що в свою чергу значно полегшило життя громадянки.

Також громадяни району, в телефонному режимі, порушували питання виплати компенсації за невикористану частину субсидії, проведення перерахунку розміру пенсії, забезпечення твердим паливом, оформлення субсидії на тверде паливо та підключення вулиці Героїв с. Первомайське до централізованої системи водопостачання.

За всіма питаннями пройшла широка та плідна дискусія, надані вичерпні відповіді та доручення відповідним управлінням, відділам райдержадміністрації.

Альбом: Проведено телефонний зв’язок «Пряма лінія» Альбом: Проведено телефонний зв’язок «Пряма лінія»
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8650 | Переглядів: 63Дата публікації: 14:35 17.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих