На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги
На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги

Поділитися новиною:

На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги

Кошти на створення інтернет-платформи «Небайдужі» та на адресну допомогу дітям загиблих воїнів АТО збирали під час доброчинного аукціону «Бал патріотів».

Кошти на створення інтернет-платформи «Небайдужі» та на адресну допомогу дітям загиблих воїнів АТО збирали під час доброчинного аукціону «Бал патріотів».

У заході взяла участь керівник області Юлія Світлична. Вітаючи всіх учасників «Балу патріотів», вона відзначила, що ініціатива харківських громадських організацій та волонтерів одразу отримала підтримку ХОДА.

«Волонтерський рух на Харківщині є одним із найпотужніших, - наголосила голова ХОДА. - І не дарма у нас є навіть вулиця Волонтерська. Кожен з нас упродовж життя робив добрі справи, але вони набули концентрації та систематизувалися, починаючи з 2013 року. Тоді потрібно було допомагати великій кількості людей. Кожен з нас у житті хоч раз потребує допомоги. І від того, хто знаходиться з нами поруч, від того, наскільки сильні наші друзі, наші знайомі та не знайомі нам, але небайдужі люди, від того залежить наше майбутнє. Майбутнє кожної людини та майбутнє всієї нації. У єдності – наша сила. Ми сильні духом. Ми сильні характером. Ми показали всьому світові, як потрібно боротися із сильним ворогом. Ми стали сильнішими, тому що ми разом».

З ініціативою створення соціальної інтернет-платформи «Небайдужі» та проведення «Балу патріотів» виступила громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації». Співорганізаторами  заходу стали волонтерські організації, організації ветеранів АТО, благодійні фонди та громадські діячі Харківщини.

«Ми хочемо зробити єдину соціальну мережу для волонтерів та тих людей, що потребують допомоги. У першу чергу ми запрошуємо до неї волонтерські організації та організації соціальної сфери. Вони комунікуватимуть із соціальними службами – саме тому ми звернулися за підтримкою до голови ХОДА Юлії Світличної», - відзначив президент ГО «ВСБ «Еліта нації» Олексій Курцев.

Він пояснив, що на інтернет-порталі «Небайдужі» зможуть зареєструватися всі, хто бажає допомагати – не тільки організації, але й окремі люди, які просто не знають, куди звернутися, чи побоюються натрапити на шахраїв. У розділі «Мені потрібна допомога» зможе зареєструватися той, хто шукає волонтерів чи просто небайдужих сусідів. Мова йде не лише про збір коштів, але й, наприклад, про фізичну допомогу літнім людям, людям з інвалідністю тощо.

«Важлива теза платформи: коли реєструється людина, що потребує допомоги, її перевіряють соціальні служби та волонтери», - відзначив Олексій Курцев.

Кошти на створення платформи та на адресну допомогу дітям загиблих воїнів АТО збирали в ході аукціону, лотами якого стали картини харківських художників. Також під час заходу виступили київський гурт «TaRuta», відомий музичний гурт Харківщини «Папа Карло», студія танцю «All stars» тощо. Віденський вальс виконали близько 30 пар учасників, які протягом місяця готувалися до «Балу патріотів».

Альбом: На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги Альбом: На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги Альбом: На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги Альбом: На Харківщині створюють соцмережу, що об’єднає волонтерів і тих, хто потребує допомоги
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8693 | Переглядів: 55Дата публікації: 10:56 26.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих