Засідання колегії райдержадміністрації
Засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання колегії райдержадміністрації

26 жовтня 2017 року під головуванням Валерія Приходька відбулося засідання колегії

           Брали участь: члени колегії, селищний та сільські голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації. До обговорення були залучені керівники ТОВ "Шевченківський завод продовольчих товарів" та ТОВ "Контакт-2002".

           На засіданні колегії райдержадміністрації підводились підсумки роботи у галузях житлово - комунального господарства (підготовка до роботи в осінньо - зимовий період 2017-2018 років), охорони праці і травматизму невиробничого характеру та кадрової політики за 9 місяців поточного року.

          У підсумку було зазначено: 

  •  всі структурні підрозділи райдержадміністрації, районні підприємства, установи та організації вжили дієві заходи з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо - зимовий період 2017-2018 років. Опалювальний сезон розпочато вчасно.
  • рекомендувати роботодавцям району при здійсненні господарської діяльності забезпечити неухильне дотримання вимог законодавства та проводити наради з працівниками з питань охорони праці.
  • керівникам самостійних управлінь постійно аналізувати стан реалізації кадрової політики, вживати дієвих заходів щодо практичної реалізації актів та доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики.

  

           

            

          

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8695 | Переглядів: 86Дата публікації: 16:34 26.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих