ХНАТОБ запрошує на прем'єру опери Жоржа Бізе «Шукачі перлин»
ХНАТОБ запрошує на прем\

Поділитися новиною:

ХНАТОБ запрошує на прем'єру опери Жоржа Бізе «Шукачі перлин»

Глядачі зможуть побачити і оцінити результат спільної роботи харківських артистів з командою голландських постановників.

 

«Режисером стане знаменитий актор і креативний постановник Марк Крон, сценографом – творець оформлення більш ніж 300 європейських вистав Карел Шпанак, художником по костюмах – майстер казкового, фантастичного антуражу Маррит фан дер Бюргт, режисером по світлу – вправний майстер своєї справи, здатний за допомогою освітлення створювати на сцені дивовижні світи, – Алекс Брок», - розповідають у театрі.

«Шукачі перлів» - це історія протистояння любові і дружби, ревнощів і боргу, яка розгортається в екзотичних обставинах привабливого і загадкового для європейців Сходу. Написана 24-річним композитором, опера наповнена пристрастю і натхненними мелодіями. Вистава занурить глядачів в екзотичну атмосферу чарівного Цейлону і по-новому розповість чудову історію любові жриці Лейли і ловця перлів Надіра, для якого вона стала найдорожчою з усіх перлин. А також змусить співпереживати долю жертовного і мужнього Зургі, друга Надіра, який безоглядно відданий чоловічій дружбі, але також не може подолати любовне почуття до прекрасної, як перлина, Лейли.

«На харківській сцені опера ніколи раніше не ставилася, чому важко знайти пояснення, - відзначають у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка. - Постановка буде традиційною в кращому сенсі цього слова - адже саме таких вистав, які найбільш повно відповідають «букві й духу» опери XIX століття, за визнанням Марка Крона, зараз дуже бракує в Європі. При цьому постановники не відмовляються від інноваційних технологій, і на глядачів чекають яскраві візуальні ефекти, якими славляться сценограф і художник по світлу».

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8698 | Переглядів: 54Дата публікації: 13:15 27.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих