Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє"
Відбулася презентація міні-проектів конкурсу \"Разом у майбутнє\"

Поділитися новиною:

Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє"

30 жовтня 2017 року на Шевченківщині презентовано шість міні-проектів, реалізованих у рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

Відповідно даної програми відбулася заміна вікон у Шевченківській, Петрівській, Борівській та Старовірівській школах, Раївському сільському клубі, а також заміна системи опалення у Сподобівській ЗОШ. У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Вісхан Ісламов, голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, голова районної ради Наталія Онищенко, депутати районної ради, селищний та сільські голови, представники ініціативних групп, школярі та педагоги..
Вітаючи переможців конкурсу, Вісхан Алавдієвич запевнив, що налаштований і надалі всіляко підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток громади, на поліпшення умов навчання та відпочинку дітей, на зміцнення інфраструктури сіл. При цьому, депутат зауважив на важливості ініціативи та спільних зусиль у вирішенні нагальних питань, яскравим прикладом чого і є конкурс «Разом в майбутнє» та ціла низка інших інвестиційних проектів.
Сертифікати та символічні наклейки на об’єктах міні-проектів засвідчили про успішну участь громад та колективів району у важливій справі, спрямованій на розвиток. Все це дає надію, що в наступному році кількість бажаючих взяти участь у конкурсі значно збільшиться.

Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє" Альбом: Відбулася презентація міні-проектів конкурсу "Разом у майбутнє"
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8716 | Переглядів: 121Дата публікації: 08:14 31.10.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих