Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі
Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі

Поділитися новиною:

Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі

4 листопада, в день, коли православні християни вшановують Казанську ікону Божої Матері, голова Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько взяв участь у святковій літургії в Свято-Казанському храмі села Старовірівка.

Богородиця вважається покровителькою землеробства, селяни вірили, що посиленими богослужіннями можна вимолити у небесної покровительки захист від біди. Тож в цей день  з особливими почуттями парафіяни храму та гості  молилися за землю-годувальницю, за добрі врожаї, за духовне  оновлення та  єдність  всього слов’янського православного світу, за мир на нашій багатостраждальній землі.

 У святковому богослужінні взяли участь священники  Шевченківського та Дворічанського благочинних округів. По завершенню Молебню відбулася Хресна хода та освячення води. А потім  всіх присутніх запросили на святкову трапезу в честь Престольного свята.

Альбом: Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі Альбом: Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі Альбом: Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі Альбом: Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі Альбом: Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі Альбом: Святкове Богослужіння у Старовірівському храмі
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8752 | Переглядів: 93Дата публікації: 17:10 06.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих