Розширена нарада
Розширена нарада

Поділитися новиною:

Розширена нарада

06 листопада голова районної державної адміністрації Валерій Приходько в залі засідань РДА провів щомісячну розширену нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

В ході наради було підбито підсумки виконання основних заходів за жовтень 2017 року. Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Тетяна Левченко прозвітувала про виконання районного бюджету за 10 місяців, наголосивши що  місцевими радами, без виключення, забезпечене  його виконання понад 100 відсотків. Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  Ольга Жовтоног надала інформацію щодо стану освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році  за рахунок різних джерел фінансування. Начальник відділу організаційної роботи, діловодства та з питань звернень громадян Наталія Сторожниченко довела до відома присутніх план заходів на листопад місяць.

    Підбиваючи підсумки наради очільник району Валерій Приходько  привітав переможців першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Аліну Мазалову та Ольгу Доценко. Представив новопризначених керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації:  Наталію Сторожниченко (відділ організаційної роботи, діловодства та з питань звернень громадян) та Юлію Бобрусь (відділ освіти). Подякував учасникам конкурсу інвестиційних проектів Державного фонду регіонального розвитку на  2018 рік, повідомивши, що  шість  поданих заявок успішно пройшли попередній конкурсний відбір та перебувають на високих рейтингових місцях, а проект по створенню місцевої пожежної охорони в с. Аркадівка в рамках співробітництва 6-ти сільських рад – на 2-му рейтинговому місці серед 170 проектів. Проте, як зауважив керівник району, ця  інформація не дає нам права заспокоюватись, а, навпаки,  спонукає  до більш активних дій, до більшої кількості учасників різноманітних  конкурсів, проектів та грантів. Тоді й результат буде відчутнішим.

Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8754 | Переглядів: 127Дата публікації: 12:34 07.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих