Солом’янська РДА першою запускає проекти із сонячними панелями
Солом’янська РДА першою запускає проекти із сонячними панелями

Поділитися новиною:

Солом’янська РДА першою запускає проекти із сонячними панелями

Завдяки сонячним панелям з'явилась змога економити бюджетні кошти

На даху управління праці та соціального захисту населення Солом’янської адміністрації в серпні запустили першу в Києві сонячну електростанцію для адміністративних будівель. Її потужність складає 25 кВт.

«Цей проект дійсно є унікальним для бюджетних установ. Рік тому в управлінні встановили додаткову техніку, електронну чергу і система енергопостачання постійно виходила з ладу. Щоб забезпечити безперебійну роботу та підвищити потужність системи, у «Київенерго» оцінили роботи в півтора мільйони гривень. Тому знайшли альтернативне рішення – встановити сонячні панелі на даху будівлі. Це дозволило отримати додаткову екологічно чисту енергію та почати економити кошти на оплаті енергоносіїв. Окрім того, в приміщенні Солом’янської адміністрації нещодавно встановили 1 346 LED-світильників, що теж дасть змогу економити», − зазначає голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

105 полікристалічних сонячних панелей потужністю 270Вт кожна займають близько 400 кв. м даху управління. За серпень-вересень станція виробила 3 610 кВт електроенергії, що дало змогу зекономити більше 7 тисячі гривень.

За словами керівника району, цей проект став першим для бюджетних закладів. Але вже почали розробку проектів енергоефективних шкіл і садочків із використанням альтернативних джерел енергії. 

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8765 | Переглядів: 62Дата публікації: 23:46 08.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих