Промислова Шевченківщина
Промислова Шевченківщина

Поділитися новиною:

Промислова Шевченківщина

Візит голови райдержадміністрації Валерія Приходька на промислове підприємство ТОВ «Глобал Інвест Системс»

Голова райдержадміністрації відвідав з робочим візитом ТОВ «Глобал Інвест Системс» - підприємство легкої промисловості, котре займається виробництвом упаковки для зберігання та транспортування сипучих матеріалів. В ході візиту керівник району ознайомився з повним циклом виробництва – від  виготовлення поліпропиленової нитки до готового виробу. Виробнича база підприємства вразила новітнім обладнанням, європейськими стандартами якості та умов праці, іноваційними технологіями та обсягами виробництва.

Спілкування з керівником  масштабного виробництва Андрієм Ісіченком засвідчило про можливості подальшого динамічного розвитку промисловості в нашому сільськогосподарському районі.  А це і робочі місця (на сьогодні їх кількість на підприємстві сягає двох сотень), і наповнення бюджету району, і можливість впровадження нових інвестиційних програм.

Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина Альбом: Промислова Шевченківщина
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8790 | Переглядів: 121Дата публікації: 18:19 13.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих