Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв\

Поділитися новиною:

Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Коментар голови Шевченківської районної державної адміністрації Валерія Приходька з нагоди професійного свята працівників медійної сфери та зв’язку

В епоху глобальних інформаційних обмінів, прискорених соціальних, економічних, культурних процесів праця медіа-мовників – фахівців радіо, телебачення, інтернет-ресурсів – має вирішальне значення для формування повноцінного інформаційного поля суспільства, Тож в цей день щиро вітаю  з професійним святом всіх працівників радіо, телебачення, операторів мобільного зв’язку й інтернет-провайдерів!

Ваша плідна і натхненна праця є запорукою успішної роботи по інформуванню населення стосовно актуальних подій, що відбуваються у світі,  в державі, області та безпосередньо в нашому районі. У нашому повсякденному житті ми часто не замислюємось, скільки людей працює в цій галузі, щоб кожен день і круглий рік ми без проблем могли користуватися мобільними телефонами, слухати новини чи улюблену  музику по радіо, дивитися  серіал по телевізору, говорити по телефону, дізнаватися всі новини і листуватися з друзями в інтернеті.

     З нагоди  свята всім працівникам медійної сфери та зв’язку бажаю  міцного здоров’я, добра й злагоди у  сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності!

З повагою, голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8795 | Переглядів: 54Дата публікації: 13:20 16.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих