17 листопада – Міжнародний день студента
17 листопада – Міжнародний день студента

Поділитися новиною:

17 листопада – Міжнародний день студента

Коментар голови районної державної адміністрації Валерія Приходька з нагоди Міжнародного дня студента

Щиро  вітаю всіх земляків зі  святом молодості і  романтики,  святом, яке зближує та об’єднує молодих людей усього світу, днем студентської солідарності!

В Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збуваються всі ваші мрії та назавжди зберігається у ваших серцях романтика студентських літ.
Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.
Бажаю вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє  України.

Вітаю зі святом усіх, хто  в різні роки був студентом, хто згадує студентські традиції з радісним трепетом. Нехай світле почуття легкості студентських років  не покидає  вас ще багато років і спонукає до нових мрій і нових звершень!

З повагою, голова Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8808 | Переглядів: 46Дата публікації: 16:23 17.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих