Коментар голови районної державної адміністрації Валерія Приходька з нагоди професійного свята аграріїв
Коментар голови районної державної адміністрації Валерія Приходька з нагоди професійного свята аграріїв

Поділитися новиною:

Коментар голови районної державної адміністрації Валерія Приходька з нагоди професійного свята аграріїв

Дорогі земляки! Прийміть мої щирі вітання з Днем працівників сільського господарства України та з нагоди завершення сільськогосподарського року!

 Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох поколінь українців. Селянська праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя українського народу

 Всім добре відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Скільки витримки та  зусиль потребував нинішній рік від трудівників села, керівників та фахівців господарств, сільськогосподарських підприємств, переробних комплексів, фермерів та одноосібників, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва. . Нехай же не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Нехай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Щедрих вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку.  Ми пишаємося нашими працьовитими людьми, які є гордістю і основою держави, 

       Щиро дякую вам  за любов до землі, терпіння і витримку від себе особисто та від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у мирі та злагоді, у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Зі святом!

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8809 | Переглядів: 52Дата публікації: 10:09 18.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих