Знання, необхідні кожному.
Знання, необхідні кожному.

Поділитися новиною:

Знання, необхідні кожному.

"Надання першої невідкладної допомоги" — за такою темою провели майстер-клас лікарі-реаніматологи Харківського КЗОЗ «ЦЕМД та МК» для працівників структурних підрозділів адміністрації, бюджетних установ, соціальних служб району, вчителів та учнів 10-11 класів.

Інструктори  провели практичні заняття, обговорили необхідність та послідовність конкретних дій, надали  можливість  бажаючим закріпити  отримані знання та випробувати свої  вміння на манекенах.  На завершення зустрічі, голова районної державної адміністрації Валерій Приходько пдякував гостям за корисну зустріч та висловив сподівання,  що вона матиме продовження. Адже  тема заходу  дійсно дуже актуальна, ми всі повинні не тільки  усвідомлювати необхідність надати першу допомогу потерпілому в разі необхідності, теоретично знати як це робиться, але ще мати й практичні навички,бо від цього може залежати життя людини.

Альбом: Знання, необхідні кожному. Альбом: Знання, необхідні кожному. Альбом: Знання, необхідні кожному. Альбом: Знання, необхідні кожному. Альбом: Знання, необхідні кожному. Альбом: Знання, необхідні кожному.
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8811 | Переглядів: 115Дата публікації: 10:21 18.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих