Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки
 Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки

Поділитися новиною:

Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки

Очільник Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з жителями сіл Колісниківка та Олександрівка Петропільської сільської ради.

         В приміщенні Колісниківського сільського клубу  голова райдержадміністрації  прийняв громадян з особистих питань та розповів мешканцям села про роботу виконавчої влади району за останній період, направлену на економічний та культурний розвиток Шевченківщини.

          Зокрема, про ремонтні роботи на дорогах району, про вклад у покращення матеріально-технічної бази бюджетних установ, про ситуацію в медичній, культурній та освітніх галузях району, про зміни в законодавстві щодо призначення житлових субсидій,  пенсійну реформу тощо.

           Мешканці сіл активно ділилися своїми думками та пропозиціями з головою райдержадміністрації щодо покращення інфраструктури с. Колісниківки та с. Олександрівки, порушували питання ремонту дороги до с.Олександрівка, сполучення між с. Колісниківка та с. Максимівка, можливість облаштування в населеному пункті Колісниківка дитячого майданчику для активного дозвілля та розвитку дітей та ін.

         Валерій Анатолійович по кожному питанню надав конкретні роз’яснення та відповіді, а на завершення щиро подякував присутнім за спілкування та побажав плідної і  злагодженої праці на благо громади.

Альбом: Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки Альбом: Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки Альбом: Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки Альбом: Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки Альбом: Прийом громадян. Зустріч з жителями Колісниківки та Олександрівки
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8817 | Переглядів: 74Дата публікації: 11:18 21.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих