З Днем Гідності та Свободи!
З Днем Гідності та Свободи!

Поділитися новиною:

З Днем Гідності та Свободи!

Привітання голови районної державної адміністрації Валерія Приходька з нагоди свята

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи, день, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

 В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та  всіх українських воїнів, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі! Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу та Незалежність нашої Держави.

День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і сьогодні нам має вистачити сил, аби не втратити  незламний дух вільного народу.

У цей день хочу подякувати землякам, які безпосередньо брали участь у знакових для нашої країни подіях – учасникам Революції гідності, оборонцям східних рубежів України, мобілізованим в період 2014-2016 років та воїнам-контрактникам, що й сьогодні гідно несуть службу, захищаючи цінності Майдану, надаючи опір агресору та роблячи все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави.

 Хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині  панує спокій та радість! Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Шевченківського краю!

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8818 | Переглядів: 64Дата публікації: 12:05 21.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих