Участь у роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування
Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Участь у роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування

23 листопада Шевченківська делегація на чолі з головою РДА Валерієм Приходьком взяла участь у роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції».

Близько 400 учасників з Польщі та з 7 областей України, зібралися цього дня  в Харкові. Серед них - представники місцевого самоврядування, громад  України й Польщі,  представники бізнесу. Всі присутні мали можливість отримати  інформацію про досвід залучення інвестицій, управління господарством, познайомитись з найкращими польськими практиками.

Звертаючись до голів об’єднаних територіальних громад, голова ХОДА Юлія Світлична підкреслила: «Саме на нашу з вами долю випала честь бути керівниками змін, що відбуваються в державі. Відзначила, що результат реформ та їх сприйняття людьми залежить від кожного, хто втілює їх у життя.

«Децентралізація - це не тільки об’єднання, не тільки накопичення та розподілення фінансування, яке ви отримуєте від держави. Це нові можливості. Нові можливості, яких очікують люди», - сказала керівник Харківщини.

 «Ми хочемо поділитися досвідом з Україною, щоб ви не робили тих помилок у процесі децентралізації, яких припускались ми, - відзначив Януш Яблонський. - Я маю надію, що це буде дуже корисно для України. Це буде поштовхом для її реформування та розвитку й подальшого прямування до структури Євросоюзу».

Польсько-український форум місцевого самоврядування проходить у Харкові вже другий рік поспіль. Його ініціаторами та організаторами є Харківська обласна державна адміністрація, Харківський центр розвитку місцевого самоврядування, Генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Програма «U-LEAD з Європою» та Міжнародний фонд «Солідарність».

Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування Альбом: Участь у   роботі ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8829 | Переглядів: 97Дата публікації: 12:03 24.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих