Хор «Родина» - народний колектив!
Хор «Родина» - народний колектив!

Поділитися новиною:

Хор «Родина» - народний колектив!

Хор Шевченківської центральної лікарні "Родина"(керівник Тетяна Гончарова) в черговий раз підтвердив звання народного.

.  23 листопада колектив взяв  участь у фестивалі народної пісні медичних працівників Харківської області, який традиційно проходить  на базі санаторію  «Бермінводи». Вітаємо творчий колектив медиків Шевченківщини з успішним захистом високого звання та бажаємо подальших творчих досягнень, вдалих виступів і успішного  поєднання професійної діяльності з  любов’ю до пісні, з активним бажанням зберігати й поповнювати духовну скарбницю нашого краю!

Альбом: Хор «Родина» - народний колектив! Альбом: Хор «Родина» - народний колектив! Альбом: Хор «Родина» - народний колектив!
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8833 | Переглядів: 109Дата публікації: 16:42 24.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих