З метою підтримки регіонів
З метою підтримки регіонів

Поділитися новиною:

З метою підтримки регіонів

24 листопада голова Шевченківської РДА Валерій Приходько взяв участь у виїзній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Основним питанням, яке розглянули під час зустрічі, стало створення умов для реалізації програм підтримки регіонів. Нарада пройшла під керівництвом заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева Парцхаладзе та заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка.

Як відзначив Лев Парцхаладзе, наразі в Україні покращився інвестиційний клімат: за останні 9 місяців на 21% зросли інвестиції в будівництво та на 22% збільшився показник введення в експлуатацію житла.

«Ми в міністерстві розробили низку титульних програм і хочемо, щоб вони стали основою розвитку в регіонах», - сказав заступник міністра.   

Фахівці Мінрегіону розповіли керівникам районів Харківщини та головам ОТГ про перспективи реалізації сучасних інфраструктурних проектів у регіонах. Зокрема, мова йшла про будівництво сучасних медичних амбулаторій, мережі центрів надання адмінпослуг, центрів порятунку «Безпечно» та сімейних будинків нового типу.

 «Вважаю дуже корисним, що на нараді присутні керівники районів та ОТГ, які досконально володіють ситуацією в тих чи інших сферах життя районів. Будь ласка, вдавайтесь в проекти та узгоджуйте дії з їх втілення. Разом, завдяки допомозі Мінрегіону, ми впровадимо в життя задумане», - звернувся до присутніх Євгеній Шахненко.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8834 | Переглядів: 78Дата публікації: 09:31 25.11.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих