3 грудня - Міжнародний день інвалідів
3 грудня - Міжнародний день інвалідів

Поділитися новиною:

3 грудня - Міжнародний день інвалідів

Напередодні Міжнародного дня інвалідів, голова Шевченківської РДА Валерій Приходько та заступник голови Шевченківської районної ради Сергій Козир зустрілися з людьми з обмеженими можливостями

Зустріч відбулася на базі Шевченківського територіального центру на чолі з директором Калашніковою Аллою Миколаївною. Учасники зібрання мали можливість поспілкуватися з керівництвом району, представниками управління соціального захисту і районної лікарні. Чудову концертну програму підготували працівники районного будинку культури.

Проведення зустрічі було спрямоване на привертання уваги до проблем інвалідів, захист їх прав, свобод і гідності. Вже 25-й рік поспіль в цей день проводяться заходи, основна мета яких - нагадати громадськості про важливість поліпшення становища людей з обмеженими можливостями та пошук спільних рішень на вирішення проблем інвалідів, які існують на сьогоднішній день.

В цей день Валерій Приходько разом з керівником апарату райдержадміністрації Світланою Захарченко та волонтерами району відвідали в лікарні мешканку селища Любов Степанівну Головченко, яка попри вади здоров’я тривалий час займається волонтерською діяльністю та має активну життєву позицію.

Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів Альбом: 3 грудня - Міжнародний день інвалідів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8852 | Переглядів: 75Дата публікації: 17:16 01.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих