Вітання голови райдержадміністрації з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ, СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Депутатський корпус району відіграє важливу роль у вирішенні соціально-економічних та громадсько-політичних питань, дбаючи про економічний розвиток громад, про створення нових робочих місць, про втілення ефективних інфраструктурних проектів. Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян.

Хочу подякувати за наполегливу і самовіддану працю депутатам нинішнього та попередніх скликань, ветеранам самоврядних органів. Спираючись на ваш досвід та напрацювання, розраховуючи на вашу підтримку, переконаний, ми зможемо забезпечити нашим землякам можливість делегувати представникам на місцевому рівні реальні повноваження, які сприятимуть формуванню самодостатніх громад як основи заможної європейської держави. Упевнений, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована саме представниками місцевого самоврядування – професійними й самовідданими, справжніми господарями на своїй землі.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу кропітку працю на благо розвитку нашого району. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму, успішної діяльності у справі розбудови та розвитку нашої громади! Миру і процвітання нашій рідній Шевченківщині!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8874 | Переглядів: 77Дата публікації: 10:13 07.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих