За круглим столом
За круглим столом

Поділитися новиною:

За круглим столом

6 грудня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся із лідерами учнівського самоврядування

Валерій Приходько гостинно, з теплим чаєм та солодощами, зустрів делегованих представників 12 шкіл району та запропонував обговорити проблеми, які хвилюють дітей в кожному навчальному закладі, кожному населеному пункті району.

Валерій Анатолійович надав слово кожному учаснику зібрання, уважно вислухав думки та побажання. Діти розповіли голові про те, над чим працюють, чим займаються та висловили побажання щодо вирішення питань, які турбують і є нагальними в школах Шевченківщини. А саме: про потребу в спортивних залах, знаряддях, роботі секцій, танцювальних гуртків, в оновлені комп’ютерного обладнання та організації належного харчування тощо.

Керівник району пообіцяв, що всі озвучені потреби та побажання школярів обов’язково будуть розглянуті найближчим часом з метою обговорення можливостей та шляхів їх виконання.

На останок, діти отримали в подарунок блокноти, ручки та настільні календарі.

Альбом: За круглим столом Альбом: За круглим столом Альбом: За круглим столом Альбом: За круглим столом Альбом: За круглим столом Альбом: За круглим столом Альбом: За круглим столом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8877 | Переглядів: 89Дата публікації: 15:57 07.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих