Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька з Днем благодійництва
Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька з Днем благодійництва

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька з Днем благодійництва

Щороку, в другу неділю грудня, з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя, в Україні відзначається День благодійництва

У День благодійництва я хочу нагадати знамениті слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Нехай кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь яку благу справу і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас!

Сьогодення показує, яким важливим й необхідним є бдагодійництво. Адже доки в Україні є хоча б одна сирота або хвора дитина, доки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною. Тож в цей  день хочу подякувати землякам – благодійникам та меценатам за доброту, розуміння, безкорисливість та благородство душі, за людяність та невичерпне добро.

Щиро дякую вам за чуйність і доброту, за добрі справи, допомогу соціально незахищеним верствам населення, молодим талантам, закладам культури, освіти, медицини, а також сприяння у впровадженні важливих суспільних проектів.

Бажаю всім благодійникам міцного здоров’я і добра, мирного неба, успіхів у всіх справах, віри в людей і в завтрашній щасливий день України. Нехай для кожного з нас не буде чужої біди.

 

З повагою,

голова райдержадміністрації Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8887 | Переглядів: 57Дата публікації: 08:02 10.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих