Виїздний семінар у Безм’ятежному
Виїздний семінар у Безм’ятежному

Поділитися новиною:

Виїздний семінар у Безм’ятежному

11 грудня на базі Безм’ятежненської сільської ради відбувся виїздний семінар-нарада

В семінарі взяли участь керівники району, сільські голови, селищний голова, директори сільгосппідприємств і установ Шевченківського району. Голова райдержадміністрації Валерій Анатолійович Приходько привітав учасників заходу та акцентував увагу на тому, що мета семінару-наради – не лише надати інформацію щодо змін у чинному законодавстві, а й залучити колег до обговорення проблем та шляхів розвитку місцевого самоврядування, поділитися власним досвідом та взяти до відома напрацювання колег в організації роботи сільських територій.

З презентацією Безм’ятежненської сільської ради запрошених ознайомила голова — Буценко Олена Олександрівна. Нове обладнання амбулаторії денного перебування, котел для опалення сільського клубу, більярдна кімната для проведення досугу — все це радувало очі гостей.

В ході семінару-наради гості відвідали місцевий Свято - Троїцький храм та взяли участь у Молебні Святій Трійці.

Пізніше в спортивній залі школи пройшли урочистості з нагоди відкриття дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу, якого тут не було понад 17 років. У НВК за рахунок коштів районного бюджету і бюджету сільської ради відремонтовано частину приміщення загальноосвітньої школи і забезпечено функціонування дитячого садка. Після традиційної церемонії перерізання стрічки та вручення керівником району подарунка – сучасного телевізора, учасники семінару-наради залюбки оглянули оновлені кімнати закладу.

 

 

Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному Альбом: Виїздний семінар у Безм’ятежному
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8892 | Переглядів: 87Дата публікації: 11:48 12.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих