Вітання голови райдержадміністрації з Днем Сухопутних військ України
Вітання голови райдержадміністрації  з Днем Сухопутних військ України

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Сухопутних військ України

12 грудня Валерій Приходько привітав Сухопутні війська з професійним святом

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Сухопутних військ України.

Це свято мужніх та сильних людей у погонах. Патріотизм, професіоналізм, стійкість, надійність та готовність до виконання найскладніших завдань на полі бою стали нормою службової діяльності військовослужбовців цього славетного виду Збройних Сил України.

Переконаний, що завдяки вашим зусиллям мир і спокій нашого народу, територіальна цілісність і суверенітет України зажди будуть надійно захищені.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!

Особливі слова пошани адресую ветеранам, чий життєвий і бойовий досвід слугує вихованню нинішнього покоління воїнів-піхотинців.

Щиро дякую всім військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за відданість обов’язку і Вітчизні.

У цей святковий день бажаю всім вам та вашим сім’ям миру, доброго здоров’я і нових звершень у справі служіння Українському народові!

 

 

З повагою,

голова Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8893 | Переглядів: 52Дата публікації: 12:35 12.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих