Робоча поїздка у с.Великі Хутори
Робоча поїздка у с.Великі Хутори

Поділитися новиною:

Робоча поїздка у с.Великі Хутори

12 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко здійснив робочу поїздку в село Великі Хутори з метою з’ясування проблемних питань, які є на території сільської ради та щодо обговорення перспективних заходів соціально-економічного розвитку.

Під час перебування, Володимир Володимирович зустрівся з директором Великохутірської школи. Спільно оглянули стан системи опалення, яка потребує реконструкції. Також було обговорено питання щодо проведення поточних ремонтів приміщень школи та щодо підготовки проекту в рамках конкурсу "Разом у майбутнє" по ремонту актової зали навчального закладу в 2018 році.

Перший заступник також відвідав господарство СТОВ "Червоний партизан". Під час спілкування з керівником господарства обговорили стан справ у рослинництві та й тваринництві в поточному році та перспективи розвитку цих галузей у 2018 році.

 

 

Альбом: Робоча поїздка у с.Великі Хутори Альбом: Робоча поїздка у с.Великі Хутори Альбом: Робоча поїздка у с.Великі Хутори
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8900 | Переглядів: 98Дата публікації: 11:34 13.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих