Звернення голови райдержадміністрації Валерія Приходька до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнибильській АЕС
Звернення голови райдержадміністрації  Валерія Приходька до  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнибильській АЕС

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Валерія Приходька до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнибильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дорогі земляки!

Минув 31 рік від дня Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці нашого народу.

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. З нашого району було призвано 210 ліквідаторів, 87 з яких вже немає серед живих. Схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Низький вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного затишку та шани вдячних поколінь. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Хай пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій в нашій державі!

 

З повагою

голова Шевченківської райдержадміністрації                         Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8904 | Переглядів: 65Дата публікації: 06:27 14.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих